OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skansen "Carolus Rex" Göteborg.

1411031. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skansen "Carolus Rex" Göteborg.

Signerad.
Med ram: 460 x 400 mm
Bildyta: 245 x 195 mm.

bruksspår. Skador på ramens hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad.
Med ram: 460 x 400 mm
Bildyta: 245 x 195 mm.

Antal besök: 674