12 SILVERSKEDAR HAGA.

12 SILVERSKEDAR HAGA.
1411011. 12 SILVERSKEDAR HAGA.

12 silverskedar äkta silver modell "HAGA" med en längd på 11 cm, stämplade, vikt 125 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 945