TESERVIS, TRE DELAR.

TESERVIS, TRE DELAR.
1410965. TESERVIS, TRE DELAR.

Silver, invändigt förgyllt, och svärtat trä, stämplad Sheffield 1904, kannans längd 21 cm, vikt 423 gram, etui.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1410965. TESERVIS, TRE DELAR.

Bruksslitage.

Antal besök: 452