KARTA, Europa, 1900-tal.

KARTA, Europa, 1900-tal.
1410872. KARTA, Europa, 1900-tal.

Ca 120 x 175 cm.

Bruksslitage. Skador samt lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 120 x 175 cm.

Antal besök: 869