1410596. ARMBANDSUR HERR, Omega Automatic Genéve, Guld på stål.
Omega Automatic Genéve med en diameter inkl. kronan ca 38 mm, sannolikt original armband märkt OMEGA SWISS MADE.
Bruksslitage, mindre repor i "glaset", fungerar vid katalogiseringen, ingen funktionsgaranti lämnas på äldre klockor.