Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Möbler
Bord
SOFFBORD, Stig Lindberg, Triva-serien, NK Verkstäder, 1950-tal.
1410509. SOFFBORD, Stig Lindberg, Triva-serien, NK Verkstäder, 1950-tal.
Utvalt av våra föremålsexperter
54x124 cm. Höjd 48 cm.
Brukslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
54x124 cm. Höjd 48 cm.
Brukslitage.
Halmstads Auktionskammare
3 665