TESERVIS, 26 delar, sannolikt Japan, 1900-tal.

1409919. TESERVIS, 26 delar, sannolikt Japan, 1900-tal.

11 st koppar med 12 underfat, 12 st assietter,
3 st övriga delar.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 st övriga delar.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 449