VÄGGLAMPA, Curt Fischer, Midgard.

140984. VÄGGLAMPA, Curt Fischer, Midgard.

Grön stomme med svart/vit emaljerad kupa.
Märkt D.R.P. (Deutsche Reich Patent ) och D.R.G.M. (Deutsche Reich Gebraumeister).
Väggfäste total höjd ca 50 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 3 676