JOHN AHLGREN. Olja på duk, signerad.

140964. JOHN AHLGREN. Olja på duk, signerad.

Porträtt. 59 x 70 cm.

Obetydligt färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Porträtt. 59 x 70 cm.

Obetydligt färgbortfall.

Antal besök: 2 095