BYRÅ, 4-lådig, fur, tidigt 1900-tal.

140896. BYRÅ, 4-lådig, fur, tidigt 1900-tal.

höjd 87, bredd 61, djup 40 cm.

bruksslitage, spricka samt utbytta knoppar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 416