VAS, glas, "Bysantinsk Madonna", Vicke Lindstrand, formgiven ca 1959, Kosta.

140860. VAS, glas, "Bysantinsk Madonna", Vicke Lindstrand, formgiven ca 1959, Kosta.

Graverad dekor av kvinnofigur, signerad Kosta LG 266 Vicke Lindstrand, höjd 43 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 227