DALAHÄST, Nils Olsson Nusnäs, 1900-tal.

14086. DALAHÄST, Nils Olsson Nusnäs, 1900-tal.

Bemålad, höjd 38.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålad, höjd 38.

Slitage.

Antal besök: 2 294