BORDSLAMPA, i form av tomte, keramik, Heissner, Tyskland.

140858. BORDSLAMPA, i form av tomte, keramik, Heissner, Tyskland.

Höjd ca 40 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 40 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 733