BLÄCKHORN I FORM A EN EKOXE.

BLÄCKHORN I FORM A EN EKOXE.
1408414. BLÄCKHORN I FORM A EN EKOXE.

Brons, Japan, signerad, Meiji, 1900-talets början, längd 13,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 291