GLASFÖREMÅL, 8 stycken bl.a Boda-Åfors.

140838. GLASFÖREMÅL, 8 stycken bl.a Boda-Åfors.

Vissa etikettsignerade.
Höjd 7,5-20cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vissa etikettsignerade.
Höjd 7,5-20cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 771