KAMEROR, samt tillbehör, 1900-tal.

1407859. KAMEROR, samt tillbehör, 1900-tal.

Weist sl-35a soligor mk-21, super weistar-dm 1:2,8,weistar-dm 1:2,8 f=35mm +väska
Minolta sr-7,Minolta 4402842 auto rokko 1:1,8 f=35 mm, soligor tele-auto 1:2,8 f=135 mm , Soligor no 9651469 auto wide 1:2,8 +väska och tillbehör
Praktica fx3 x2 meritar 1:2,9 f=50,Meyer optik Görlitz no 2018253 samt no1817644 + väska.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 579