NÅLMÄRKEN, PLANKET samt BERLOCK, AIK Fotboll, bl.a. 18k guld.

140756. NÅLMÄRKEN, PLANKET samt BERLOCK, AIK Fotboll, bl.a. 18k guld.

2 nålar i metall.
Plakett förgylld metall.
Berlock, 18k guld.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 nålar i metall.
Plakett förgylld metall.
Berlock, 18k guld.

Smärre slitage.

Antal besök: 2 212