FAT, Mari Simmulson, Uppsala Ekeby, 1900-tal.

140746. FAT, Mari Simmulson, Uppsala Ekeby, 1900-tal.

Diameter 24.5 cm.
Blomstermotiv.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 24.5 cm.
Blomstermotiv.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 522