TAKLAMPA, funkis, 1900-talets först del.

140694. TAKLAMPA, funkis, 1900-talets först del.

Fem ljusarmar, glaskupor. Diameter ca 63 cm.

Slitage, mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, mindre nagg.

Antal besök: 644