Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
PER ÅKERED. Fåglar på kvist, olja på duk, signerad Åkered.
1406747. PER ÅKERED. Fåglar på kvist, olja på duk, signerad Åkered.
38 x 46 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
38 x 46 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
985