KEYSTONE WALT DISNEY MICKEY MOUSE TOY PROJECTOR 30-tal.

1406450. KEYSTONE WALT DISNEY MICKEY MOUSE TOY PROJECTOR 30-tal.

höjd ca 28 cm, bredd ca 30 cm.

slitage, möjligen saknas delar, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 570