SKRIVBORDSUNDERLÄGG, Palmgrens.

140644. SKRIVBORDSUNDERLÄGG, Palmgrens.

Ihopfällt mått ca 35 x 50 cm.
Utfällt mått ca 35 x 103 cm.

Mindre bruksslitage, enstaka mindre hål i skinn, fläckar invändigt. Stötskador på ett hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ihopfällt mått ca 35 x 50 cm.
Utfällt mått ca 35 x 103 cm.

Antal besök: 2 486