LENNART ÖRNBERG. Östersund. "Stilleben med blad". Olja på duk. Signerad Örnberg.

140633. LENNART ÖRNBERG. Östersund. "Stilleben med blad". Olja på duk. Signerad Örnberg.

40 x 33 cm.

Färgbortfall i högra nedre hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 33 cm.

Antal besök: 3 535