Kalmar Auktionsverk
Mynt, Medaljer & Frimärken
Frimärken
FRIMÄRKEN, Sverige, läsbara stämplar, 1900-tal.
1406151. FRIMÄRKEN, Sverige, läsbara stämplar, 1900-tal.
Ligger i insticksblad.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ligger i insticksblad.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
343