KISTA/CASSONE, barockstil, 1900-tal.

140607. KISTA/CASSONE, barockstil, 1900-tal.

Längd 152, bredd 52, höjd 65 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 1 158