TRÄLÅDA, Johnnie Walker, Whisky, 1900-tal.

1405590. TRÄLÅDA, Johnnie Walker, Whisky, 1900-tal.

Höjd 29 cm, längd 34 cm, bredd 26,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 829