STEFAN HEDSTRÖM. Olja på duk.

STEFAN HEDSTRÖM. Olja på duk.
1405484. STEFAN HEDSTRÖM. Olja på duk.

Gående personer, signerad samt daterad 00, 32x23 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 645