ALLMOGESKÅP, avlutat, 1900-talets början.

140534. ALLMOGESKÅP, avlutat, 1900-talets början.

Höjd 180 cm, max djup 46 cm, bredd 64 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 911