SERVERINGSVAGN, "Thea", Yngve Ekström, teak, 1900-talets mitt.

140532. SERVERINGSVAGN, "Thea", Yngve Ekström, teak, 1900-talets mitt.

Längd 100 cm (utfälld), bredd 42 cm, höjd 63 cm.

Mindre repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre repor och märken.

Antal besök: 2 116