MATSALSMÖBEL, 5 delar, ek.

MATSALSMÖBEL, 5 delar, ek.
140524. MATSALSMÖBEL, 5 delar, ek.

4 stolar, senjugend, höjd 102 cm
Bord, 1900-talets andra hälft, längd 128 cm, bredd 88 cm, höjd 73 cm, samt 2 skivor à 35 cm vardera.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 966