Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
GUSTAF MAGNUSSON. Skogstjärn. Olja på duk, signerad och daterad 62.
140510. GUSTAF MAGNUSSON. Skogstjärn. Olja på duk, signerad och daterad 62.
36,5 x 45 cm.
Sprickor.
Gör en kostnadsfri värdering!
36,5 x 45 cm.
Sprickor.
1 242