CIGARETTETUI, silver, 1900-tal.

1404764. CIGARETTETUI, silver, 1900-tal.

höjd 8,5 cm, bredd 10 cm
totalvikt 160 gram.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 8,5 cm, bredd 10 cm
totalvikt 160 gram.

bruksslitage.

Antal besök: 331