SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.

SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.
140469. SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.

110 x 44 cm.

Smärre slitage, skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

110 x 44 cm.

Smärre slitage, skada.

Antal besök: 836