Spegel, 1900-talets mitt.

Spegel, 1900-talets mitt.
140465. Spegel, 1900-talets mitt.

Gustaviansk stil,förgylld/bronserad. 105X 45 cm. Signatur a tergo: A Eklöf.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 947