BORDSUR, sekelskiftet 1900.

BORDSUR, sekelskiftet 1900.
1404633. BORDSUR, sekelskiftet 1900.

höjd 38 cm.

Skador.Bruksslitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 38 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 628