TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, 1900-tal.

140459. TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, 1900-tal.

4 stolar + bord
Lättmetall. Bord med hål för parasoll.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 stolar + bord

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 1 184