TRÄDGÅRDSSOFFA, sent 1900-tal.

1404095. TRÄDGÅRDSSOFFA, sent 1900-tal.

höjd 58 cm, längd 159 cm.

bruks- och vädersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 58 cm, längd 159 cm.

bruks- och vädersslitage.

Antal besök: 664