YTTERFODER, 2 stycken, Mässing, 1900-talets senare del.

1403848. YTTERFODER, 2 stycken, Mässing, 1900-talets senare del.

Längd 30 cm. Bredd 17 cm. Höjd 9 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 531