DRYCKESHORN, horn och mässing, sekelskiftet 1900.

140383. DRYCKESHORN, horn och mässing, sekelskiftet 1900.

Höjd 29 cm.

Saknar lock. Slitage. Senare skruv, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29 cm.

Antal besök: 900