MARGARETA HELLMAN. etsning, komposition, signerad, numrerad 30/100.

1403727. MARGARETA HELLMAN. etsning, komposition, signerad, numrerad 30/100.

Bildmått ca 59x59 cm.
Rammått ca 74x71.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått ca 59x59 cm.
Rammått ca 74x71.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 041