MATTEL INC, 4 dockor samt kläder, 1960-/1970-tal.

1403585. MATTEL INC, 4 dockor samt kläder, 1960-/1970-tal.

Barbie, Ken, Midge samt Julia.
Längd ca 28,5-30 cm.
Medföljer diverse kläder.

Slitage, fläckar, missfärgningar, Kläder med skador, ej fullt genomgånget. Julia med skador på hår.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 28,5-30 cm.
Medföljer diverse kläder.

Antal besök: 1 356