KURT LOSELL. Solroser. Olja på duk. Signerad.

140353. KURT LOSELL. Solroser. Olja på duk. Signerad.

67x57 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

67x57 cm.

Antal besök: 1 249