Halmstads Auktionskammare
Övrigt
Övrigt
SKYLT, trä/metall, The Warrender window, England, 1900-talets första hälft.
1403206. SKYLT, trä/metall, The Warrender window, England, 1900-talets första hälft.
10x76 cm.
Brukslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
10x76 cm.
Brukslitage.
Halmstads Auktionskammare
207