GRAFIKMAPP, Så många du är.., 3 färglitografier.

1402689. GRAFIKMAPP, Så många du är.., 3 färglitografier.

Zisse Zetterberg, Lenny Clarhäll samt Helga Henchen
Nr 232/460 ex. Daterade 1979.Ca 30x42 cm.

Mindre ytslitage. Oranade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage. Oranade.

Antal besök: 433