SOFFA, skin, 1970/80-tal.

SOFFA, skin, 1970/80-tal.
1402617. SOFFA, skin, 1970/80-tal.

Armstöd med utskurna dekorer samt intarsia på sidorna.
Längd ca 200 cm
Höjd ca 82 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 200 cm
Höjd ca 82 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 210