MIA MALMLÖF. Litografi, signerad, numrerad, 45/50.

140249. MIA MALMLÖF. Litografi, signerad, numrerad, 45/50.

Mått 48 x 39 cm.

Obetydligt slitage. Små märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 48 x 39 cm.

Antal besök: 1 547