SKÅP, miniatyr, 1900-talets sista kvartal.

140240. SKÅP, miniatyr, 1900-talets sista kvartal.

Trä och spånskiva. Längd 41, bredd 19 cm, höjd 87 cm.

Bruksslitage. Repa på en sida. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 798