TAKLAMPA, med glaskupa, Art deco, 1930-tal.

140216. TAKLAMPA, med glaskupa, Art deco, 1930-tal.

Slipat glas, diameter 41 cm.

Slitage, mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slipat glas, diameter 41 cm.

Slitage, mindre nagg.

Antal besök: 910