KYLSKÅP, Gustavus, 2000-tal.

KYLSKÅP, Gustavus, 2000-tal.
140205. KYLSKÅP, Gustavus, 2000-tal.

Höjd 43.5 cm, Djup ca 33 cm samt bredd ca. 28 cm.

Smärre ytslitage. Ej funktionstestad. Tejprester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 046