BORDSLAMPA, nysilver. Art-deco, G.A.B. 1930-tal.

140203. BORDSLAMPA, nysilver. Art-deco, G.A.B. 1930-tal.

Klotformad med stjärndekor. Höjd exklusive skärmhållare, 30 cm.

Smärre bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 764